Paid Memberships Pro v1.7.6 - en to sk_SK translation catalogue (232 entries)

en:  and then <strong>%s after %d %s</strong>.
sk_SK: a potom <strong>%s po %d %s</strong>.

en:  and then <strong>%s every %d %s for %d more %s</strong>.
sk_SK: a potom <strong>%s každý %d %s pre %d znovu %s</strong>.

en:  and then <strong>%s every %d %s</strong>.
sk_SK: a potom <strong>%s každý %d %s</strong>.

en:  and then <strong>%s per %s for %d more %s</strong>.
sk_SK: a potom <strong>%s za %s pre %d znovu %s</strong>.

en:  and then <strong>%s per %s</strong>.
sk_SK: a potom <strong>%s za %s</strong>.

en: %s after %d %s.
sk_SK: %s po %d %s.

en: %s every %d %s for %d more %s.
sk_SK: %s každých %d %s pre %d viac %s.

en: %s every %d %s.
sk_SK: %s každých %d %s.

en: %s has had their payment subscription cancelled by Stripe. Please check that this user's membership is cancelled on your site if it should be.
sk_SK: %s má svoje platobné predpatné zrušené od Stripe. Prosím skontrolujte či členstvo tohto používateľa je na webe zrušené.

en: %s per %s for %d more %s.
sk_SK: %s za %s na %d viac %s.

en: %s per %s.
sk_SK: %s za %s.

en: &larr; Return to Home
sk_SK: &larr; Návrat domov

en: &larr; Return to Your Account
sk_SK: &larr; Návrat do vášho účtu

en: &larr; View All Invoices
sk_SK: &larr; Zobraziť všetky faktúry

en: <p class="pmpro_level_discount_applied">The <strong>%s</strong> code has been applied to your order.</p>
sk_SK: <p class="pmpro_level_discount_applied">Kód <strong>%s</strong> bol aplikovaný do vašej objednávky.</p>

en: <p>A payment is being held for review within Authorize.net.</p><p>Payment Information From Authorize.net
sk_SK: <p>Platba je držaná na preskúmanie v rámci Authorize.net.</p><p>Platobné informácie od Authorize.net

en: <p>The <strong>%s</strong> code has been applied to your order.</p>
sk_SK: <p>Kód <strong>%s</strong> bol použitý na vašu objednávku.</p>

en: <strong>%s</strong> now
sk_SK: <strong>%s</strong> teraz

en: A Payment Gateway must be set up before any payments will be processed.
sk_SK: Platobná brána musí byť nastavená pred spracovanám akejkoľvek platby.

en: A partial payment was made that we could not refund. Please contact the site owner immediately to correct this.
sk_SK: Čiastočná platba bola vykonaná, preto sme nemohli vrátiť. Prosím, kontaktujte správcu webu na nápravu.

en: A partial payment was made that we could not void. Please contact the site owner immediately to correct this.
sk_SK: Čiastočná platba bola vykonaná, preto sme nemohli zrušiť. Prosím, kontaktujte správcu webu na nápravu.

en: Account
sk_SK: Účet

en: Account Information
sk_SK: Informácie o účte

en: Address 1
sk_SK: Adresa 1

en: Address 2
sk_SK: Adresa 2

en: After your initial payment, your first %d payments are Free.
sk_SK: Po vašej úvodnej platbe je %d platba bez poplatku.

en: After your initial payment, your first %d payments will cost %s.
sk_SK: Po vašej úvodnej platbe bude %d platba v cene %s.

en: After your initial payment, your first payment is Free.
sk_SK: Po vašej úvodnej platbe je vaša prvá platba bez poplatku.

en: After your initial payment, your first payment will cost %s.
sk_SK: Po vašej úvodnej platbe bude vaša prvá platba v cene %s.

en: All good!
sk_SK: Všetko dobré!

en: Almost done. Review the membership information and pricing below then <strong>click the "Complete Payment" button</strong> to finish your order.
sk_SK: Takmer hotovo. Skontrolujte členské informácie a ceny nižšie, potom <strong>kliknite na tlačidlo "Dokončiť platbu"</strong> a dokončite tak svoju objednávku.

en: Already have an account?
sk_SK: Máte už účet?

en: An Email From %s
sk_SK: Email od %s

en: Apply
sk_SK: Použiť

en: Are you a spammer?
sk_SK: Ste spammer?

en: Are you sure you want to cancel your membership?
sk_SK: Naozaj chcete zrušiť vaše členstvo?

en: Below are details about your membership account and a receipt for your initial membership invoice. A welcome email with a copy of your initial membership invoice has been sent to %s.
sk_SK: Nižšie sú uvedené informácie o vašom členskom účte a fakturačné potvrdenie na úvodnú platbu. Uvítací e-mail s kópiou fakturačného potvrdenia na úvodnú platbu vám bol odoslaný. %s.

en: Below are details about your membership account. A welcome email with has been sent to %s.
sk_SK: Nižšie sú uvedené informácie o vašom členskom účte, Uvítací e-mail bol odoslaný na %s.

en: Billing Information
sk_SK: Fakturačné údaje

en: Billing information has been udpated for %s at %s
sk_SK: Účtovné informácie boli aktualizované pre %s v %s

en: Cancel Membership
sk_SK: Zrušiť členstvo

en: Card Number
sk_SK: Číslo karty

en: Change Membership Level
sk_SK: Zmeniť úroveň členstva

en: Change Password
sk_SK: Zmeniť heslo

en: Check Out with PayPal
sk_SK: Vyskúšajte s PayPal

en: Check Out with a Credit Card Here
sk_SK: Vyskúšajte s kreditnou kartou

en: Checkout: Payment Information
sk_SK: Pokladňa: Platobné informácie

en: Choose your Payment Method
sk_SK: Zvoľte spôsob platby

en: City
sk_SK: Mesto

en: City, State Zip
sk_SK: Mesto, kód

en: Click here to change your discount code
sk_SK: Kliknutím sem zmeníte váš zľavový kód

en: Click here to enter your discount code
sk_SK: Kliknite sem a zadajte váš zľavový kód

en: Click here to go to the home page.
sk_SK: Kliknutím sem prejdete na domovskú stránku.

en: Complete Payment
sk_SK: Dokončiť platbu

en: Confirm E-mail
sk_SK: Potvrdiť e-mail

en: Confirm E-mail Address
sk_SK: Potvrdiť e-mail

en: Confirm Password
sk_SK: Potvrdiť heslo

en: Could not connect to Authorize.net
sk_SK: Nie je možné pripojenie k Authorize.net

en: Could not find the subscription.
sk_SK: Nemožno nájsť predplatné.

en: Country
sk_SK: Krajina

en: Coupon
sk_SK: Kupón

en: Credit Card Information
sk_SK: Údaje kreditnej karty

en: Credit Card on File Expiring Soon at %s
sk_SK: Kredistná karta exspiruje v %s

en: Credit card expiring email sent to %s.
sk_SK: E-mail o exspirovaní kreditnej karty bol odoslaný na %s.

en: Current Level
sk_SK: Aktuálna úroveň

en: Day
sk_SK: Deň

en: Discount Code
sk_SK: Zľavový kód

en: Do you have a discount code?
sk_SK: Máte zľavový kód?

en: Duration
sk_SK: Trvanie

en: E-mail Address
sk_SK: E-mail

en: Edit Billing Information
sk_SK: Upraviť fakturačné údaje

en: Edit Profile
sk_SK: Upraviť profil

en: Error creating customer record with Braintree:
sk_SK: Chyba pri vytváraní záznamu zákazníka s Braintree:

en: Error creating customer record with Stripe:
sk_SK: Chyba pri vytváraní záznamu zákazníka so Stripe:

en: Error creating plan with Stripe:
sk_SK: Chyba pri vytváraní plánu so Stripe

en: Error during charge:
sk_SK: Chyba počas poplatku:

en: Error during settlement:
sk_SK: Chyba pri vyrovnaní:

en: Error interacting with database
sk_SK: Chyba pri interakcii s databázou

en: Error subscribing customer to plan with Braintree:
sk_SK: Chyba prihlásenia zákazníka pri pláne Braintree:

en: Error subscribing customer to plan with Stripe:
sk_SK: Chyba prihlásenia zákazníka s plánom Stripe:

en: Error updating billing information.
sk_SK: Chyba pri aktualizácii informácií o fakturácii.

en: Failed to create customer.
sk_SK: Nepodarilo sa vytvoriť zákazníka.

en: Failed to subscribe with Braintree:
sk_SK: Nepodarilo sa prihlásiť s Braintree:

en: Failed to update customer.
sk_SK: Nepodarilo sa aktualizovať zákazníka.

en: First Name
sk_SK: Meno

en: Free
sk_SK: Bezplatne

en: Full Name
sk_SK: Celé meno

en: I agree to the %s
sk_SK: Súhlasím: %s

en: IMPORTANT: Something went wrong during membership creation. Your credit card authorized, but we cancelled the order immediately. You should not try to submit this form again. Please contact the site owner to fix this issue.
sk_SK: DÔLEŽITÉ: Niečo sa pokazilo počas vytvárania členstva. Vaša kreditná karta bola autorizovaná, ale museli sme okamžite zrušiť objednávku. Nemali by ste skúšať odosielať tento formulár znovu. Prosím kontaktujte správcu webu na nápravu tejto chyby.

en: IMPORTANT: Something went wrong during membership creation. Your credit card was charged, but we couldn't assign your membership. You should not submit this form again. Please contact the site owner to fix this issue.
sk_SK: DÔLEŽITÉ: Niečo sa pokazilo počas vytvárania členstva. Vaša kreditná karta bola účtovaná, ale nemohli sme priradiť vaše členstvo. Nemali by ste skúšať odosielať tento formulár znovu. Prosím kontaktujte správcu webu na nápravu tejto chyby.

en: INVOICE for %s membership
sk_SK: FAKTÚRA pre %s členstvo

en: If your account is not activated within a few minutes, please contact the site owner.
sk_SK: Ak váš členský účet nie je aktivovaný počas niekoľkých minút, kontaktujte prosím správcu webu.

en: Information updated. <a href="%s">&laquo; back to my account</a>
sk_SK: Informácie aktualizované. <a href="%s">&laquo; Späť na môj účet</a>

en: Initial Payment
sk_SK: Úvodná platba

en: Invalid gateway.
sk_SK: Neplatná platobná brána.

en: Invalid level.
sk_SK: Neplatná uroveň.

en: Invoice #
sk_SK: Faktúra #

en: Invoice #%s on %s
sk_SK: Faktúra #%s na %s

en: LEAVE THIS BLANK
sk_SK: PONECHAJTE TOTO POLE PRÁZDNE

en: Last Name
sk_SK: Priezvisko

en: Level
sk_SK: Úroveň

en: Log in here
sk_SK: Prihláste sa tu

en: Logged in as <strong>%s</strong>.
sk_SK: Prihlásený ako <strong>%s</strong>.

en: Member Checkout for %s at %s
sk_SK: Potvrdenie členstva pre %s v %s

en: Member Links
sk_SK: Členské linky

en: Membership %s
sk_SK: Členstvo  %s

en: Membership Account
sk_SK: Členský účet

en: Membership Billing
sk_SK: Členská platba

en: Membership Cancel
sk_SK: Zrušenie členstva

en: Membership Checkout
sk_SK: Členský poplatok

en: Membership Confirmation
sk_SK: Potvrdenie vášho členstva

en: Membership Expires
sk_SK: Členstvo končí

en: Membership Fee
sk_SK: Členský poplatok

en: Membership Invoice
sk_SK: Členská faktúra

en: Membership Level
sk_SK: Úroveň členstva

en: Membership Payment Failed For %s at %s
sk_SK: Členská platba zlyhala pre %s v %s

en: Membership Payment Failed at %s
sk_SK: Členská platba zlyhala v %s

en: Membership expired email sent to %s.
sk_SK: E-mail o exspirovanom členstve bol odoslaný na %s.

en: Membership expires after %d %s.
sk_SK: Členstvo exspiruje po %d %s .

en: Membership expiring email sent to %s.
sk_SK: E-mail o končiacom členstve bol odoslaný na %s.

en: Membership for %s at %s has been CANCELLED
sk_SK: Členstvo pre %s v %s bolo ZRUŠENÉ

en: Membership for %s at %s has been changed
sk_SK: členstvo pre %s v %s bolo zmenené

en: Membership level not found.
sk_SK: Úroveň členstva sa nenašla.

en: Memberships
sk_SK: Členstvo

en: Month
sk_SK: Mesiac

en: My Account
sk_SK: Moj účet

en: No invoices found.
sk_SK: Neboli nájdené žiadne faktúry.

en: No, keep my account
sk_SK: NIE, ponechať môj účet

en: None
sk_SK: Žiadny

en: Page Settings
sk_SK: Nastavenie stránky

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Past Invoices
sk_SK: Predchádzajúce faktúry

en: Payment Information
sk_SK: Informácie o platbe

en: Payment Method
sk_SK: Spôsob platby

en: Payment Settings
sk_SK: Nastavenie platieb

en: Payment accepted.
sk_SK: Platba prijatá.

en: Pending
sk_SK: Čakajúce

en: Phone
sk_SK: Telefón

en: Please check the box to agree to the %s.
sk_SK: Prosím začiarknite políčko na súhlas:  %s.

en: Please complete all required fields.
sk_SK: Prosím vyplňte všetky povinné polia.

en: Please specify a level id.
sk_SK: Prosím spresnite ID úrovne.

en: Postal Code
sk_SK: PSČ

en: Price
sk_SK: Cena

en: Print
sk_SK: Tlačiť

en: Processing...
sk_SK: Spracovanie...

en: Renew
sk_SK: Obnoviť

en: Require Membership
sk_SK: Vyžaduje členstvo.

en: Select
sk_SK: Vybrať

en: Set up Your Account
sk_SK: Nastavenie vášho účtu

en: Sorry, your request could not be completed - please try again in a few moments.
sk_SK: Ľutujeme, vašu požiadavku sa nepodarilo dokončiť - Prosím skúste to znova o chvíľu.

en: Submit and Check Out
sk_SK: Odoslať a vyskúšať

en: Submit and Confirm
sk_SK: Odoslať a potvrdiť

en: Submit and Pay with 2CheckOut
sk_SK: Odoslať a zaplatiť pomocou 2CheckOut

en: Subscription Information
sk_SK: Informácie o členstve

en: Subtotal
sk_SK: Medzisúčet

en: Thank you for your membership to %s. Your %s membership is now active.
sk_SK: Ďakujeme vám za vaše členstvo do %s. Vaše členstvo %s je teraz aktívne.

en: That email address is already taken. Please try another.
sk_SK: Tento e-mail už existuje. Prosím skúste iný.

en: That username is already taken. Please try another.
sk_SK: Toto používateľské meno už existuje. Prosím skúste iné.

en: The %s code has been applied to your order.
sk_SK: Kód %s bol aplikovaný na vašu objednávku.

en: The <strong>%s</strong> code has been applied to your order.
sk_SK: Kód <strong>%s</strong> bol použitý na vašu objednávku.

en: The PayPal Token was lost.
sk_SK: PayPal Token bol stratený.

en: The discount code could not be found.
sk_SK: Zľavový kód sa nenašiel.

en: The email address entered is in an invalid format. Please try again.
sk_SK: E-mailová adresa je zadaná v neplatnom formáte. Skúste to prosím znova.

en: The new level is %s. This membership is free
sk_SK: Nová úroveň je %s. Toto členstvo je bezplatné.

en: The price for membership is <strong>%s every %d %s</strong>.
sk_SK: Cena členstva je <strong>%s každých %d %s</strong>.

en: The price for membership is <strong>%s per %s</strong>.
sk_SK: Cena členstva je <strong>%s za %s</strong>.

en: The price for membership is <strong>%s</strong> now
sk_SK: Cena členstva je teraz <strong>%s</strong>

en: This content is for !!levels!! members only. Visit the site and log in/register to read.
sk_SK: Tento obsah je pre úrovne členstva: !!levels!! . Navštívte stránku a prihláste sa / zaregistrujte sa, aby ste mohli pokračovať v čítaní.

en: This content is for !!levels!! members only.<br /><a href="%s">Log In</a> <a href="%s">Register</a>
sk_SK: Tento obsah je pre úrovne členstva: !!levels!! . <br /><a href="%s">Prihlásiť sa</a> <a href="%s">Registrovať</a>

en: This content is for !!levels!! members only.<br /><a href="%s">Register</a>
sk_SK: Tento obsah je pre úrovne členstva: !!levels!! .<br /><a href="%s">Registrovať</a>

en: This discount code does not apply to this membership level.
sk_SK: Tento zľavový kód nie je možné použiť v tejto úrovni členstva.

en: This discount code expired on %s.
sk_SK: Tento zľavový kód skončil %s.

en: This discount code goes into effect on %s.
sk_SK: Tento zľavový kód bude účinný %s.

en: This discount code is no longer valid.
sk_SK: Tento zľavový kód nie je viac platný.

en: This discount code is okay.
sk_SK: Tento zľavový kód je v poriadku.

en: This membership does not expire
sk_SK: Toto členstvo nezaniká

en: This membership will expire on %s
sk_SK: Toto členstvo bude exspirovať v %s

en: This membership will expire on %s.
sk_SK: Toto členstvo skončí o %s

en: This post is already protected for this level because it is within a category that requires membership.
sk_SK: Tento príspevok je už chránený v tejto úrovni pretože je kategórií, ktorá vyžaduje členstvo.

en: This subscription is not recurring. So you don't need to update your billing information.
sk_SK: Toto predplatné na odber nie je opakované. Takže nemusíte aktualizovať svoje fakturačné údaje.

en: Total Billed
sk_SK: Celkom fakturované

en: Trial ending email sent to %s.
sk_SK: E-mail o končiacej skúšobnej dobe bol odoslaný na %s.

en: Unknown error generating account. Please contact us to set up your membership.
sk_SK: Neznáma chyba pri vytváraní účtu. Prosím, kontaktujte nás na nastavenie vášho členstva.

en: Unknown error: Authorization failed.
sk_SK: Neznáma chyba: Autorizácia zlyhala.

en: Unknown error: Initial payment failed.
sk_SK: Neznáma chyba: Počiatočná platba zlyhala.

en: Unknown error: Payment failed.
sk_SK: Neznáma chyba: Platba zlyhala.

en: Update
sk_SK: Aktualizácia

en: Update Billing Information
sk_SK: Aktualizovať fakturačné údaje

en: User ID not found.
sk_SK: Používateľské ID sa nenašlo.

en: User is not paying.
sk_SK: Používateľ neplatí.

en: Username
sk_SK: Používateľské meno

en: View All Invoices
sk_SK: Zobraziť všetky faktúry

en: View Invoice
sk_SK: Zobraziť faktúru

en: View Your Membership Account &rarr;
sk_SK: Zobraziť vaše členské konto &rarr;

en: We Accept %s
sk_SK: Akceptujeme %s

en: We accept %s
sk_SK: Akceptujeme %s

en: Week
sk_SK: Týždeň

en: Year
sk_SK: Rok

en: Yes, cancel my account
sk_SK: Áno, zrušiť môj účet

en: You are logged in as <strong>%s</strong>. If you would like to use a different account for this membership, <a href="%s">log out now</a>.
sk_SK: Ste prihlásený ako <strong>%s</strong>. Ak by ste chceli použiť iný účet pre toto členstvo, <a href="%s"> odhláste sa</a>.

en: You have selected the <strong>%s</strong> membership level.
sk_SK: Vybrali ste si úroveň členstva: <strong>%s</strong>.

en: You must <a href="%s">set up a Payment Gateway</a> before any payments will be processed.
sk_SK: Musíte <a href="%s"> nastaviť platobnú bránu</a> pred spracovaním akejkoľvek platby.

en: Your billing information has been udpated at %s
sk_SK: Vaše účtovné informácie boli aktualizované v %s

en: Your email addresses do not match. Please try again.
sk_SK: Vaše e-mailové adresy sa nezhodujú. Prosím skúste to znova.

en: Your first %d payments will cost %s.
sk_SK: Vaša prvá %d platba bude v cene %s.

en: Your first payment will cost %s.
sk_SK: Vaša prvá platba bude v cene %s.

en: Your membership at %s has been CANCELLED
sk_SK: Vaše členstvo %s bolo ZRUŠENÉ

en: Your membership at %s has been changed
sk_SK: Vaše členstvo v %s bolo zmenené

en: Your membership at %s has ended
sk_SK: Vaše členstvo %s skončilo

en: Your membership at %s will end soon
sk_SK: Vaše členstvo v %s bude končiť čoskoro

en: Your membership confirmation for %s
sk_SK: Potvrdenie vášho členstva v %s

en: Your membership has been cancelled
sk_SK: Vaše členstvo bolo zrušené

en: Your membership has been cancelled.
sk_SK: Vaše členstvo bolo zrušené.

en: Your membership is <strong>active</strong>.
sk_SK: Vaše členstvo je <strong>aktívne</strong>.

en: Your membership status has been updated - Thank you!
sk_SK: Váš členský status bol aktualizovaný - Ďakujeme!

en: Your passwords do not match. Please try again.
sk_SK: Heslá sa nezhodujú. Prosím skúste to znova.

en: Your payment has been submitted to PayPal. Your membership will be activated shortly.
sk_SK: Vaša platba bola odoslaná do PayPal. Vaše členstvo bude aktivované čoskoro.

en: Your payment has been submitted. Your membership will be activated shortly.
sk_SK: Vaša platba bola odoslaná. Vaše členstvo bude aktivované čoskoro.

en: Your payment subscription is managed by PayPal. Please <a href="http://www.paypal.com">login to PayPal here</a> to update your billing information.
sk_SK: Vaša platba predplatného je spravovaná PayPal-om. Prosím <a href="http://www.paypal.com">prihláste sa na PayPal </a> a aktualizujte vaše fakturačné údaje.

en: Your payment was accepted, but there was an error setting up your account. Please contact us.
sk_SK: Vaša platba bola prijatá, ale vznikla chyba pri nastavení konta. Prosím kontaktujte nás.

en: Your trial at %s is ending soon
sk_SK: Váš trial prístup %s čoskoro skončí

en: Your&nbsp;Level
sk_SK: Vaša&nbsp;úroveň

en: and
sk_SK: a

en: change
sk_SK: zmeniť

en: ending in
sk_SK: končí

en: logout
sk_SK: odhlásiť

en: membership has been cancelled
sk_SK: členstvo bolo zrušené

en: not changing?
sk_SK: nemeniť?

en: per
sk_SK: za

en: reCAPTCHA failed. (%s) Please try again.
sk_SK: reCAPTCHA zlyhal. (%s) Prosím skúste to znova.

en: selected
sk_SK: Vybraté

en: what's this?
sk_SK: čo je toto?
