Enfold v2.7.1 - en to hu_HU translation catalogue (925 entries)

en: Error 404 - page not found
hu_HU: Hiba 404 - a lap nem található

en: Entries by
hu_HU: Bejegyzések tőle

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
hu_HU: Ez a bejegyzés jelszóval védett. Adja meg a jelszavát a kommentek megtekintéséhez.

en: replies
hu_HU: válaszok

en: reply
hu_HU: válasz

en: &laquo; Older Comments
hu_HU: &laquo; Régebbi Kommentek

en: Newer Comments &raquo;
hu_HU: Újabb kommentek &raquo;

en: Leave a Reply
hu_HU: Hagyjon egy választ

en: Comments are closed.
hu_HU: A hozzászólások nincsenek engedélyezve.

en: Profile for User:
hu_HU: Felhasználó profilja:

en: Your settings were successfully saved.
hu_HU: Beállításait sikeresen elmentettük.

en: Slider width
hu_HU: Diavetítő szélessége

en: The width of the slider in pixels. Accepts percents, but is only recommended for full-width layout.
hu_HU: A diavetítő szélessége pixelben. Százalékot meg lehet adni, de az csak teljes szélességű elrendezés esetén javasolt.

en: Slider height
hu_HU: Diavetítő magassága

en: The height of the slider in pixels.
hu_HU: A diavetítő magassága képpontban.

en: Responsive
hu_HU: Reszponzív

en: Responsive mode provides optimal viewing experience across a wide range of devices (from desktop to mobile) by adapting and scaling your sliders for the viewing environment.
hu_HU: A reszponzív mód optimális megjelenítési élményt nyújt sokféle eszközön (asztali géptól a mobilig) a diavetítő átméretezésével és alkalmazkodásával a megjelenítő környezethez.

en: The maximum width your slider can take in pixels when responsive mode is enabled.
hu_HU: A diavetítő maximális szélessége pixelben amikor a reszponzív mód be van kapcsolva.

en: Full-width
hu_HU: Teljes-szélesség

en: Enable this option to force the slider to become full-width, even if your theme does not support such layout.
hu_HU: Adja meg ezt a beállítást hogy a diavetítő teljes szélességű legyen még akkor is, ha az Ön sablonja nem támogat ilyen elrendezést.

en: Turns on responsive mode in a full-width slider under the specified value in pixels. Can only be used with full-width mode.
hu_HU: Bekapcsolja a reszponzív módot teljes szélességű diavetítőre a megadott érték alatt pixelben. Csak teljes-szélesség módban használható.

en: Layers container
hu_HU: Réteg tároló

en: Creates an invisible inner container with the given dimension in pixels to hold and center your layers.
hu_HU: Egy láthatatlan belső konténert hoz létre a megadott méretekkel (pixelben), rétegek tárolására és középre igazításához.

en: Start slideshow
hu_HU: Diavetítés indítása

en: Slideshow will automatically start after pages have loaded.
hu_HU: A diavetítés automatikusan elindul a lapok betöltése után.

en: Pause on hover
hu_HU: Pillanatmegállítás egérmutató alatt (hover)

en: Slideshow will temporally pause when someone moves the mouse cursor over the slider.
hu_HU: A diavetítés ideiglenesen szünetel amikor valaki az egeret a vetítő fölé helyezi.

en: Start with slide
hu_HU: Indítás ezzel a diával

en: The slider will start with the specified slide. You can use the value "random".
hu_HU: A diavetítő a megadott diával indul el. Használhatja a "random" értéket véletlenszerű választáshoz.

en: Animate starting slide
hu_HU: Kezdő dia animálása.

en: Disabling this option will result a static starting slide for the fisrt time on page load.
hu_HU: A beállítás kikapcsolás egy statikus kezdő diát eredményez a lap első betöltésekor.

en: Shuffle mode
hu_HU: Véletlenszerű mód

en: Slideshow will proceed in random order. This feature does not work with looping.
hu_HU: A diák véletlenszerű sorrendben jelennek meg. Ez a funkció nem működik együtt a végtelen ismétléssel.

en: Loops
hu_HU: Ismétlések

en: Number of loops if slideshow is enabled. Zero means infinite loops.
hu_HU: Ismétlések száma ha a vetítés engedélyezett. A nulla végtelen számú ismétlést jelent.

en: The slider will always stop at the given number of loops, even if someone restarts slideshow.
hu_HU: A vetítés mindig megáll a megadott számú ismétlés után, akkor is ha valaki újraindítja a vetítést.

en: Keyboard navigation
hu_HU: Navigáció billentyűzeten

en: You can navigate through slides with the left and right arrow keys.
hu_HU: A diák között jobbra-balra nyilakkal lehet navigálni.

en: Touch navigation
hu_HU: Navigáció érintéssel

en: Background color
hu_HU: Háttérszín

en: Global background color of the slider. Slides with non-transparent background will cover this one. You can use all CSS methods such as HEX or RGB(A) values.
hu_HU: Globális háttérszín a vetítőhöz. Az átlátszatlan diák el fogják takarni ezt a színt. Bármely CSS metódus (pl. HEX vagy RGB(A) érték) használható.

en: Background image
hu_HU: Háttérkép

en: You can enter custom CSS to change some style properties on the slider wrapper element. More complex CSS should be applied with the Custom Styles Editor.
hu_HU: Beírhat egy tetszőleges CSS kódot a diavetítő wrapper stílusának módosításához. Bonyolultabb CSS kódot Egyéni Stílus Szerkesztővel érdemes fölvenni.

en: Show Prev & Next buttons
hu_HU: Előző és következő gombok mutatása

en: Disabling this option will hide the Prev and Next buttons.
hu_HU: Az opció törlése elrejti az Előző és Következő gombokat.

en: Show Prev & Next buttons on hover
hu_HU: Előző és Következő gombok mutatása egér alatt (hover)

en: Show the buttons only when someone moves the mouse cursor over the slider. This option depends on the previous setting.
hu_HU: A gombokat akkor jeleníti meg ha az egérmutató a diavetítő fölött van. Ez a beállítás az előző beállítás értékétől függ.

en: Show Start & Stop buttons
hu_HU: Indítás és Leállítás gombok mutatása

en: Disabling this option will hide the Start & Stop buttons.
hu_HU: Az opció törlése elrejti az Indítás és Leállítás gombokat.

en: Show slide navigation buttons
hu_HU: Diavetítő navigációs gombok mutatása

en: Disabling this option will hide slide navigation buttons or thumbnails.
hu_HU: Az opció törlése elrejti a navigációs gombokat vagy a bélyegképeket.

en: Slide navigation on hover
hu_HU: Diavetítő navigáció egér alatt (hover)

en: Slide navigation buttons (including thumbnails) will be shown on mouse hover only.
hu_HU: A navigációs gombok (ide értve a bélyegképeket) csak akkor jelennek meg ha az egérmutató föléjük kerül.

en: Show bar timer
hu_HU: Idővonal mutatása

en: Show the bar timer to indicate slideshow progression.
hu_HU: Megjeleníti az idővonalat ami a diavetítés folyamatát mutatja.

en: Show circle timer
hu_HU: Kör alakú időzítő

en: Use circle timer to indicate slideshow progression.
hu_HU: Kör alakú időzítőt használ a diavetítés előrehaladásának szemléltetéséhez.

en: Use thumbnail navigation instead of slide bullet buttons.
hu_HU: Bélyegkép navigáció használata golyógombok helyett.

en: Disabled
hu_HU: Letiltott

en: Hover
hu_HU: Lebeg (hover)

en: Always
hu_HU: Mindig

en: The width of the thumbnail area.
hu_HU: A bélyegkép terület szélessége.

en: Thumbnail width
hu_HU: A bélyegkép szélessége

en: The width of thumbnails in the navigation area.
hu_HU: A bélyegképek szélessége a navigációs területen.

en: Thumbnail height
hu_HU: Bélyegkép magassága

en: The height of thumbnails in the navigation area.
hu_HU: A bélyegképek magassága a navigációs területen.

en: Active thumbnail opacity
hu_HU: Aktív bélyegkép átlátszatlansága

en: Inactive thumbnail opacity
hu_HU: Inaktív bélyegkép átlátszatlanság

en: Automatically play videos
hu_HU: Videók automatikus lejátszása

en: Videos will be automatically started on the active slide.
hu_HU: Az aktív dia videói automatikusan elindulnak.

en: Pause slideshow
hu_HU: Diavetítés szüneteltetése

en: While playing
hu_HU: Lejátszás közben

en: Permanently
hu_HU: Tartósan

en: No action
hu_HU: Nincs tevékenység

en: Youtube preview
hu_HU: Youtube előnézet

en: Maximum quality
hu_HU: Maximum minőség

en: High quality
hu_HU: Magas minőség

en: Medium quality
hu_HU: Közepes minőség

en: Preloads images used in the next slides for seamless animations.
hu_HU: Előre betölti a következő dia képeit a zökkenőmentes animációk kedvéért.

en: Lazy load images
hu_HU: Képek lusta betöltése

en: Loads images only when needed to save bandwidth and server resources. Relies on the preload feature.
hu_HU: Csak akkor tölti be a képeket amikor szükség van rájuk. Ez sávszélességet és szerver erőforrásokat takarít meg. Az előre betöltés funkcióra támaszkodik.

en: Use relative URLs for local images. This setting could be important when moving your WP installation.
hu_HU: Relatív URL használata helyi képeknél. Ez a beállítás fontos lehet ha a WP telepítést átmozgatja.

en: YourLogo
hu_HU: Az Ön logója

en: A fixed image layer can be shown above the slider that remains still during slide progression. Can be used to display logos or watermarks.
hu_HU: Egy fix képréteg jeleníthető meg a diavetítő fölött, ami végig ottmarad a diavetítés folyamata alatt. Logók vagy vízjelek kijelzésére használható.

en: YourLogo style
hu_HU: Az Ön logójának stílusa

en: CSS properties to control the image placement and appearance.
hu_HU: CSS tulajdonságok a kép megjelenés és elhelyezés meghatározásához.

en: Enter an URL to link the YourLogo image.
hu_HU: Adjon meg egy URL-t a YourLogo kép csatolásához.

en: Set a slide image
hu_HU: Diakép beállítása

en: The slide image/background. Click on the image to open the WordPress Media Library to choose or upload an image.
hu_HU: A dia képe/háttere. Kattintson a képre a WordPress médiatár megnyitásához, és válasszon ki vagy töltsön föl egy képet.

en: Set a slide thumbnail
hu_HU: Dia bélyegkép beállítása

en: The thumbnail image of this slide. Click on the image to open the WordPress Media Library to choose or upload an image. If you leave this field empty, the slide image will be used.
hu_HU: A dia bélyegképe. Kattintson a képre a Wordpress médiatár megnyitásához, és válasszon ki vagy töltsön föl egy képet. Ha ezt a mezőt üresen hagyja, akkor a dia normál képe lesz használva.

en: Here you can set the time interval between slide changes, this slide will stay visible for the time specified here. This value is in millisecs, so the value 1000 means 1 second. Please don't use 0 or very low values.
hu_HU: A dia váltások közötti időtartam adható meg itt. Ez a dia a megadott ideig lesz látható. Ez az érték ezredmásodpercben van, tehát az 1000 érték egy másodpercet jelent. Ne használjon nulla, vagy nagyon alacsony értéket.

en: Time Shift
hu_HU: Idő eltolás

en: You can control here the timing of the layer animations when the slider changes to this slide with a 3D/2D transition. Zero means that the layers of this slide will animate in when the slide transition ends. You can time-shift the starting time of the layer animations with positive or negative values.
hu_HU: Itt megadhatja hogy a réteg animációi mikor induljanak el azután, hogy a diavetítő erre a diára váltott egy 3D/2D átmenet segítségével. A nulla azt jelenti hogy az animációk akkor indulnak amikor a diaváltás átmenet befejeződött. Az animációk indításának időeltolés értéke lehet pozitív vagy negatív érték.

en: Enter URL
hu_HU: URL megadása

en: Link Target
hu_HU: Hivatkozás Cél

en: Hidden
hu_HU: Rejtett

en: OffsetX
hu_HU: OfsszetX

en: The horizontal offset to align the starting position of layers. Positive and negative numbers are allowed or enter left / right to position the layer out of the frame.
hu_HU: Vízszintes eltolás a rétegek kezdő pozíciójához. Pozitív és negatív értékek is megadhatók, vagy írja be a left / right értékeket hogy a réteget kimozgassa a keretből bal vagy jobb irányba.

en: OffsetY
hu_HU: OffszetY

en: The vertical offset to align the starting position of layers. Positive and negative numbers are allowed or enter top / bottom to position the layer out of the frame.
hu_HU: Függőleges eltolás a rétegek kezdő pozíciójához. Pozitív és negatív értékek is megadhatók, vagy írja be a top / bottom értékeket hogy a réteget kimozgassa a keretből fel vagy le irányba.

en: Duration
hu_HU: Időtartam

en: Fade the layer during the transition.
hu_HU: Réteg elhalványítása az átmenet során.

en: Rotate
hu_HU: Forgatás

en: Rotates the layer along the X (horizontal) axis from the given angle to zero degree. Negative values are allowed for reverse direction.
hu_HU: Elforgatja a réteget az X (vízszintes) tengely körül a megadott szögtől nulla fokig. Negatív érték fordított irányú forgatást jelent.

en: Rotates the layer along the Y (vertical) axis from the given angle to zero degree. Negative values are allowed for reverse direction.
hu_HU: Elforgatja a réteget az Y (függőleges) tengely körül a megadott szögtől nulla fokig. Negatív érték fordított irányú forgatást jelent.

en: SkewX
hu_HU: FerdítX

en: Skews the layer along the X (horizontal) axis from the given angle to 0 degree. Negative values are allowed for reverse direction.
hu_HU: Elferdíti a réteget az X (vízszintes) tengely mentén a megadott szögtől nulla fokig. Használjon negatív értéket ellenkező irányú forgatáshoz.

en: SkewY
hu_HU: FerdítY

en: Skews the layer along the Y (vertical) axis from the given angle to 0 degree. Negative values are allowed for reverse direction.
hu_HU: Elferdíti a réteget az Y (függőleges) tengely mentén a megadott szögtől nulla fokig. Használjon negatív értéket ellenkező irányú forgatáshoz.

en: ScaleX
hu_HU: MéretezX

en: Scales the layer's width from the given value to its original size.
hu_HU: Átméretezi a réteg szélességét a megadott méretről az eredeti méretre.

en: ScaleY
hu_HU: MéretezY

en: Scales the layer's height from the given value to its original size.
hu_HU: Átméretezi a réteg magasságát a megadott méretről az eredeti méretre.

en: TransformOrigin
hu_HU: TranszformálásEredet

en: This option allows you to modify the origin for transformations of the layer according to its position. The three values represent the X, Y and Z axis in 3D space. OriginX can be left, center, right, a number or a percentage value. OriginY can be top, center, bottom, a number or a percentage value. OriginZ can be a number and corresponds the depth in 3D space.
hu_HU: Ez a beállítás lehetővé teszi a transzformációk viszonyítási helyének módosítását a pozíciójához képest. A három érték az X, Y és Z tengelyt jelenti a 3D térben. OriginX értéke lehet left, center, right, egy szám vagy egy százalékos érték. OriginY lehet top, center, buttom, egy szám vagy egy százalékos érték. OriginZ egy szám lehet, és a mélységet jelenti a 3D térben.

en: The horizontal offset to align the ending position of layers. Positive and negative numbers are allowed or write left / right to position the layer out of the frame.
hu_HU: A vízszintes eltolás a rétegek végpozíciójának igazításához. Pozitív és negatív értéket lehet megadni, vagy 'left' / 'right' értéket a réteg kimozgatásához a keretből.

en: The vertical offset to align the starting position of layers. Positive and negative numbers are allowed or write top / bottom to position the layer out of the frame.
hu_HU: A függőleges eltolás a rétegek végpozíciójának igazításához. Pozitív és negatív értéket lehet megadni, vagy 'top' / 'bottom' értéket a réteg kimozgatásához a keretből.

en: Show until
hu_HU: Mutasd addig

en: The layer will be visible for the time you specify here, then it will slide out. You can use this setting for layers to leave the slide before the slide itself animates out, or for example before other layers will slide in. This value in millisecs, so the value 1000 means 1 second.
hu_HU: A réget az itt megadott ideig lesz látható, majd kicsúszik a diából. Ezt a beállítást lehet használni arra hogy egyes rétegek elhagyják a diát mielőtt magának a diának a cseréje megtörténik, vagy például mielőtt más rétegek becsúsznak. Ezredmásodpercben kell megadni.

en: Rotates the layer along the X (horizontal) axis by the given angle from its original state. Negative values are allowed for reverse direction.
hu_HU: Elforgatja a réteget az X (vízszintes) tengely körül a megadott szöggel az eredeti állapotáshoz képest. Negatív érték fordított irányú forgatást jelent.

en: Rotates the layer along the Y (vertical) axis by the given angle from its orignal state. Negative values are allowed for reverse direction.
hu_HU: Elforgatja a réteget az Y (függőleges) tengely körül a megadott szöggel az eredeti állapotáshoz képest. Negatív érték fordított irányú forgatást jelent.

en: Skews the layer along the X (horizontal) axis by the given angle from its orignal state. Negative values are allowed for reverse direction.
hu_HU: Elferdíti a réteget az X (vízszintes) tengely mentén a megadott szöggel az eredeti állapotához képest. Negatív érték ellentétes irányt jelent.

en: Skews the layer along the Y (vertical) axis by the given angle from its original state. Negative values are allowed for reverse direction.
hu_HU: Elferdíti a réteget az Y (függőleges) tengely mentén a megadott szöggel az eredeti állapotához képest. Negatív érték ellentétes irányt jelent.

en: Scales the layer's width by the given value from its original size.
hu_HU: Átméretezi a réteg szélességét a megadott értékkel az eredeti méretéről.

en: Scales the layer's height by the given value from its original size.
hu_HU: Átméretezi a réteg magasságát a megadott értékkel az eredeti méretéről.

en: Parallax Level
hu_HU: Ferdülés mértéke

en: Type
hu_HU: Típus

en: You can set the initial scale of this layer here which will be animated to the default (1.0) value.
hu_HU: A kezdeti átméretezési arány mértékét lehet itt megadni, ahonnan a réteg az alapértelmezett (1.0 arányú) méretre lesz animálva.

en: You can set the ending scale value here, this sublayer will be animated from the default (1.0) value to yours.
hu_HU: A befejező átméretezési arány mértékét lehet itt megadni, ahová a réteg az alapértelmezett (1.0 arányú) méretről lesz animálva.

en: If you don't want to use this layer, but you want to keep it, you can hide it with this switch.
hu_HU: Ha nem akarja használni ezt a réteget, de törölni sem szeretné, akkor ezzel a kapcsolóval elrejtheti.

en: Distance
hu_HU: Távolság

en: The default value is -1 which means that the layer will be positioned exactly outside of the slide container. You can use the default setting in most of the cases. If you need to set the start or end position of the layer from further of the edges of the slide container, you can use 2, 3 or higher values.
hu_HU: Az alapértelmezett érték -1 ami azt jelenti hogy a réteg pontosan a diavetítő konténeren kívülre lesz pozícionálva. Az alapértelmezett beállítást használhatja a legtöbb esetben. Ha a konténer széleitől még távolabbra kíván pozícionálni, akkor használhatja a 2, 3 vagy még magasabb értékeket.

en: If you want to link your layer, type here the URL. You can use a hash mark followed by a number to link this layer to another slide. Example: #3 - this will switch to the third slide.
hu_HU: Ha szeretne linket megadni a réteghez, írja be ide az URL-t. Hashmark és szám beírása esetén a link egy másik diára fog mutatni. Például: #3 - ez a harmadik diára fog kapcsolni.

en: URL target
hu_HU: URL cél

en: Width
hu_HU: Szélesség

en: Height
hu_HU: Magasság

en: Top
hu_HU: Felső

en: Left
hu_HU: Bal

en: Right
hu_HU: Jobb

en: Bottom
hu_HU: Alsó

en: Family
hu_HU: Család

en: Size
hu_HU: Méret

en: Line-height
hu_HU: Sormagasság

en: Color
hu_HU: Szín

en: Background
hu_HU: Háttér

en: If you want to set style settings other then above, you can use here any CSS codes. Please make sure to write valid markup.
hu_HU: Ha a fentieken kívül egyéb stílust szeretne beállítani, itt használhat CSS kódokat. Kérem győződjön meg róla hogy érvényes kódot használ.

en: You can apply an ID attribute on the HTML element of this layer to work with it in your custom CSS or Javascript code.
hu_HU: Saját ID attribútumot állíthat be ahhoz a HTML element-hez ami ehhez a réteghez tartozik. Ezután használható lesz saját CSS vagy JavaScript kóddal.

en: Classes
hu_HU: Osztályok

en: You can apply classes on the HTML element of this layer to work with it in your custom CSS or Javascript code.
hu_HU: Hozzáadhat HTML osztályokat ahhoz a HTML element-hez ami ehhez a réteghez tartozik.  Ezután használható lesz saját CSS vagy JavaScript kóddal.

en: Title
hu_HU: Cím

en: You can add a title to this layer which will display as a tooltip if someone holds his mouse cursor over the layer.
hu_HU: Beállíthat title attribútumot ami tooltip-ként (buboréksúgóként) jelenik meg ha valaki az egérmutatót fölötte tartja.

en: You can add an alternative text to your layer which is indexed by search engine robots and it helps people with certain disabilities.
hu_HU: Az ALT attribútum értéke amit a keresőmotorok robotjai érzékelnek, illetve segíthet fogyatékos embereknek.

en: Some plugin may use the rel attribute of a linked content, here you can specify it to make interaction with these plugins.
hu_HU: Néhány kiegészítő plugin használhatja a rel attribútumban megadott csatolt tartalmat. Ennek az értékét adhatja itt meg.

en: Show on screen
hu_HU: Megjelenítés képernyőn

en: Tooltips
hu_HU: Buboréksúgók

en: Screen Options
hu_HU: Képernyő Beállítások

en: Back to the list
hu_HU: Vissza a listához

en: Your changes has been saved!
hu_HU: A változtatásait elmentettük!

en: Ctrl+Q to fold/unfold a block
hu_HU: Ctrl+Q blokk kibontásához/bezárásához

en: Built-in skins will be overwritten by plugin updates. Making changes should be done through the Custom Styles Editor.
hu_HU: A beépített skin-eket felülírja a plugin frissítés. A változtatásokat mindig a Saját Stílus Szerkesztőn keresztül kell elvégezni.

en: Save changes
hu_HU: Változtatások mentése

en: Editing slider:
hu_HU: Diavetítő szerkesztése:

en: Slider Settings
hu_HU: Diavetítő Beállítások

en: Slides
hu_HU: Diák

en: FAQ
hu_HU: GYIK

en: Documentation
hu_HU: Dokumentáció

en: Need help? Try these:
hu_HU: Segítségre van szüksége? Próbálja ezeket:

en: Add new slide
hu_HU: Új dia hozzáadása

en: or
hu_HU: vagy

en: enter URL
hu_HU: URL beadása

en: Configure post options
hu_HU: Bejegyzés beállítások megadása

en: Preview
hu_HU: Előnézet

en: timeline view
hu_HU: idővonal nézet

en: Content
hu_HU: Tartalom

en: Styles
hu_HU: Stílusok

en: Attributes
hu_HU: Attribútumok

en: Image
hu_HU: Kép

en: Text
hu_HU: Szöveg

en: HTML / Video / Audio
hu_HU: HTML / Videó / Hang

en: Dynamic content from posts
hu_HU: Dinamikus tartalom bejegyzésekből

en: Click on the image preview to open WordPress Media Library or
hu_HU: Kattintson a kép előnézetre a WordPress médiatár megnyitásához vagy

en: insert from URL
hu_HU: beszúrás URL-ből

en: Add Media
hu_HU: Média Hozzáadása

en: Insert self-hosted video or audio
hu_HU: Saját tárolású videó vagy hang beszúrása

en: Limit text length (if any)
hu_HU: Szöveghossz korlát (ha van)

en: Transition in
hu_HU: Átmenet be

en: Transition out
hu_HU: Átmenet ki

en: Layout & Positions
hu_HU: Elrendezés és pozíciók

en: If you use custom sized layers, you have to enable this setting to wrap your text.
hu_HU: Ha egyéni méretű rétegeket használ, be kell hogy pipálja ezt a beállítást az automatikus szótöréshez.

en: Fires when LayerSlider has loaded
hu_HU: Akkor hívódik meg amikor a diavetítő betöltődött

en: Calling when the slideshow has started.
hu_HU: Meghívódik amikor a diavetítés elindult.

en: Calling when the slideshow is stopped by the user.
hu_HU: Meghívódik amikor a diavetítést a felhasználó megállította.

en: Calling when the slider commencing slide change (animation start).
hu_HU: Meghívódik amikor a diavetítő dia cserébe kezd (animáció kezdete).

en: Fireing when the slider finished a slide change (animation end).
hu_HU: Meghívódik amikor a diavetítő befejezte a dia cserét (animáció vége).

en: Calling when the slider will change to the previous slide by the user.
hu_HU: Akkor hívódik meg amikor a diavetítő az előző diára vált felhasználói beavatkozásra.

en: Calling when the slider will change to the next slide by the user.
hu_HU: Akkor hívódik meg amikor a diavetítő a következő diára vált felhasználói beavatkozásra.

en: Don't filter categories
hu_HU: Ne szűrje a kategóriákat

en: Don't filter tags
hu_HU: Ne szűrje a címkéket

en: Don't filter taxonomies
hu_HU: Ne szűrje a taxonómiákat

en: Order results by
hu_HU: Eredmények rendezése

en: On this slide
hu_HU: Ezen a dián

en: following
hu_HU: következő

en: e.g. homepageslider
hu_HU: pl. kezdőlapvetítő

en: Layout
hu_HU: Elrendezés

en: Slideshow
hu_HU: Diavetítés

en: Appearance
hu_HU: Megjelenés

en: Navigation Area
hu_HU: Navigációs terület

en: Thumbnail Navigation
hu_HU: Bélyegkép Navigáció

en: Videos
hu_HU: Videók

en: Slider dimensions
hu_HU: Diavetítő méretek

en: Responsive mode
hu_HU: Reszponzív mód

en: Full-width slider settings
hu_HU: Teljes szélességű diavetítő beállítások

en: Other settings
hu_HU: Egyéb beállítások

en: Slideshow behavior
hu_HU: Diavetítés viselkedése

en: Starting slide options
hu_HU: Kezdő dia beállításai

en: Slideshow navigation
hu_HU: Diavetítő navigáció

en: Looping
hu_HU: Ismétlés

en: Number of loops if automatically start slideshow is enabled (0 means infinite!)
hu_HU: Ismétlések száma ha az automatikus indítás engedélyezett (0 jelentése végtelen!)

en: Show navigation buttons
hu_HU: Navigációs gombok mutatása

en: Navigation buttons on hover
hu_HU: Navigációs gombok egérmutató alatt (hover)

en: Slideshow timers
hu_HU: Diavetítő időzítései

en: Thumbnail dimensions
hu_HU: Bélyegkép méretek

en: Thumbnail appearance
hu_HU: Bélyegkép megjelenés

en: No sliders were selected to remove.
hu_HU: Nincs kijelölve eltávolítandó diavetítő.

en: The selected sliders were removed.
hu_HU: A kiválasztott diavetítők el lettek távolítva.

en: No sliders were selected.
hu_HU: Nem volt kiválasztva diavetítő.

en: You need to select at least 2 sliders to merge them.
hu_HU: Az összefésüléshez legalább 2 diavetítőt ki kell választani.

en: The selected items were merged together as a new slider.
hu_HU: A kiválasztott elemek össze lettek fésülve egyetlen új diavetítőbe.

en: The selected sliders were restored.
hu_HU: A kiválasztott diavetítők visszaállítása megtörtént.

en: No sliders were selected to export.
hu_HU: Nincs kiválasztva exportálásra diavetítő.

en: Choose a file to import sliders.
hu_HU: Válassza ki az importálandó diavetítő állományt.

en: The import file seems to be invalid or corrupted.
hu_HU: Ez az import állomány érvénytelen vagy sérült.

en: Your slider has been imported.
hu_HU: A diavetítő importálása sikeres volt.

en: Permission changes has been updated.
hu_HU: Jogosultságok módosítva.

en: Your Google Fonts library has been updated.
hu_HU: Google Fonts könyvtár frissítve.

en: Your settings has been updated.
hu_HU: Beállítások frisstíve.

en: Removed sliders
hu_HU: Diavetítők eltávolítva

en: Sliders
hu_HU: Diavetítők

en: Apply
hu_HU: Alkalmaz

en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: Import sample sliders
hu_HU: Minta diavetítők importálása

en: Using beta version
hu_HU: Béta verzió használata

en: Send feedback
hu_HU: Visszajelzés küldése

en: e.g. Homepage slider
hu_HU: pl. Főlap diavetítő

en: Add slider
hu_HU: Diavetítő hozzáadása

en: Choose a demo slider to import
hu_HU: Válasszon ki demó diavetítőt importálásra

en: Slider preview
hu_HU: Diavetítő előnézet

en: Name
hu_HU: Név

en: Created
hu_HU: Létrehozva

en: Modified
hu_HU: Módosítva

en: Duplicate this slider
hu_HU: Diavetítő duplikálása

en: Remove this slider
hu_HU: Diavetítő eltávolítása

en: Restore removed slider
hu_HU: Eltávolított diavetítő visszaállítása

en: Remove selected
hu_HU: Kiválasztott eltávolítása

en: Delete permanently
hu_HU: Végleges törlés

en: Restore removed
hu_HU: Eltávolított visszaállítása

en: Merge selected as new
hu_HU: Kiválasztott összefésülése újként

en: items
hu_HU: elemek

en: Import Sliders
hu_HU: Diavetítők importálása

en: Import
hu_HU: Importálás

en: Export Sliders
hu_HU: Diavetítők exportálása

en: All Sliders
hu_HU: Minden diavetítő

en: Admin
hu_HU: Adminisztrátor

en: Update
hu_HU: Frissíteni

en: this page
hu_HU: ez az oldal

en: Purchase code
hu_HU: Vásárlási kód (Purchase code)

en: Release channel
hu_HU: Csatorna felszabadítása

en: Stable
hu_HU: Stabil

en: Status
hu_HU: Státusz

en: Check for update
hu_HU: Frissítések keresése

en: Use Google CDN version of jQuery
hu_HU: Használja a Google CDN jQuery verziót

en: This option will likely solve "Old jQuery" issues.
hu_HU: Ez a beállítás valószínűleg megoldja a "Régi jQuery" problémákat.

en: Include scripts in the footer
hu_HU: Script hozzáadása a footer-hez.

en: Conditional script loading
hu_HU: Feltételes script betöltés

en: Load Google Fonts
hu_HU: Google Font betöltése

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Choose a font family
hu_HU: Válasszont betűtípus családot

en: Add font
hu_HU: Betűtípus hozzáadása

en: Back to results
hu_HU: Vissza az eredményekhez

en: LayerSlider News
hu_HU: LayerSlider Hírek

en: Filter:
hu_HU: Szűrő:

en: All
hu_HU: Mind

en: Announcements
hu_HU: Bejelentések

en: Release log
hu_HU: Kiadás napló

en: Beta versions
hu_HU: Béta verziók

en: >You have version
hu_HU: > Az ön verziója

en: installed
hu_HU: feltelepítve

en: Contents of your custom CSS file
hu_HU: A saját CSS állománya tartalma

en: /* You can type here any CSS code that will be loaded both on your admin and front-end pages.
hu_HU: /* Ide bármilyen CSS kódot beírhat ami betöltődik az admin és a front-end lapokra is.

en: Let us help you by giving a few exmaple CSS classes: */
hu_HU: Segítségként adunk néhány példa CSS osztályt: */

en: Transition name
hu_HU: Átmenet neve

en: Rows
hu_HU: Sorok

en: Cols
hu_HU: Oszlopok

en: Forward
hu_HU: Előre

en: Enabled
hu_HU: Engedélyezett

en: Add new
hu_HU: Új hozzáadása

en: Animation
hu_HU: Animáció

en: Direction
hu_HU: Irány

en: The direction of rotation.
hu_HU: Forgatás iránya

en: Vertical
hu_HU: Függőleges

en: Horizontal
hu_HU: Vízszintes

en: Transition options
hu_HU: Átmenet beállítások

en: Remove transition
hu_HU: Átmenet eltávolítása

en: 3D transitions
hu_HU: 3D átmenetek

en: Choose:
hu_HU: Válasszon:

en: No 3D transitions yet
hu_HU: Nincs 3D átmenet

en: 2D transitions
hu_HU: 2D átmenetek

en: No 2D transitions yet
hu_HU: Nincs 2D átmenet

en: You didn't create any 3D transitions yet
hu_HU: Még nem hozott létre 3D átmenetet

en: You didn't create any 2D transitions yet
hu_HU: Még nem hozott létre 2D átmenetet

en: Transition Builder documentation
hu_HU: Átmenet építő dokumentáció

en: No skin selected.
hu_HU: Nincs skin kiválasztva.

en: Convert Data
hu_HU: Adat Konverzió

en: This issue could result a blank page in slider builder.
hu_HU: Ez a probléma üres lapot okozhat a diavetítő tervezőben.

en: Slider not found
hu_HU: Nem található diavetítő

en: Choose a slider:
hu_HU: Diavetítő kiválasztása:

en: You didn't create any slider yet.
hu_HU: Még nem hozott létre egyetlen diavetítőt sem.

en: Title:
hu_HU: Cím:

en: (Unnamed Slider)
hu_HU: (Névtelen diavetítő)

en: Blog Posts
hu_HU: Blog Bejegyzések

en: Content Elements
hu_HU: Tartalom Elemek

en: Blog Style
hu_HU: Blog stílusa

en: Grid Layout
hu_HU: Rács elrendezés

en: Title and Excerpt
hu_HU: Cím és kivonat

en: Title and Excerpt + Read More Link
hu_HU: Cím és kivonat + Olvasson tovább link

en: Only Title
hu_HU: Csak Cím

en: Only Title + Read More Link
hu_HU: Csak Cím + Olvasson tovább link

en: Only excerpt
hu_HU: Csak kivonat

en: Only excerpt + Read More Link
hu_HU: Csak kivonat + Olvasson tovább link

en: Blog Content length
hu_HU: Blogtartalom hossza

en: Full Content
hu_HU: Teljes tartalom

en: Excerpt
hu_HU: Kivonat

en: Post Number
hu_HU: Bejegyzés Szám

en: yes
hu_HU: igen

en: no
hu_HU: nem

en: Select Post Type
hu_HU: Válasszon bejegyzés típust

en: Button
hu_HU: Gomb

en: Click me
hu_HU: Kattintson rám

en: Set Manually
hu_HU: Kézzel beállítani

en: Small
hu_HU: Kicsi

en: Medium
hu_HU: Közepes

en: Large
hu_HU: Nagy

en: Button Icon
hu_HU: Icon Button

en: Colors
hu_HU: Színek

en: Button Color
hu_HU: Gomb színe

en: Translucent Buttons
hu_HU: Átlátszó gombok

en: Colored Buttons
hu_HU: Színes gombok

en: Blue
hu_HU: Kék

en: Red
hu_HU: Piros

en: Green
hu_HU: Zöld

en: Orange
hu_HU: Narancssárga

en: Teal
hu_HU: Kékeszöld

en: Purple
hu_HU: Lila

en: Pink
hu_HU: Rózsaszín

en: Silver
hu_HU: Ezüst

en: Grey
hu_HU: Szürke

en: Black
hu_HU: Fekete

en: Fullwidth Button
hu_HU: Teljes szélességű Gomb

en: Font Color
hu_HU: Betűszín

en: Background Color
hu_HU: Háttér szín

en: Catalogue
hu_HU: Katalógus

en: Change Image
hu_HU: Kép megváltoztatása

en: Insert Image
hu_HU: Kép beszúrása

en: Insert
hu_HU: Beszúrás

en: No Repeat
hu_HU: Nincs ismétlés

en: Repeat
hu_HU: Ismétlés

en: Code Block
hu_HU: Kód Blokk

en: Code Block Content. Add your own HTML/CSS/Javascript here
hu_HU: Kód Blokk Tartalom. Itt adja hozzá a saját HTML/CSS/Javascript kódját

en: Code Wrapper Element
hu_HU: Kód Wrapper Elem

en: Code Wrapper Element Attributes
hu_HU: Kód Wrapper Elem Attribútumai

en: Escape HTML Code
hu_HU: HTML kód escape

en: WordPress will convert the html tags to readable text.
hu_HU: A WordPress a html tagokat olvasható szöveggé konvertálja

en: Disable Shortcode Processing
hu_HU: Shortcode feldolgozás kikapcsolása

en: Check if you want to disable the shortcode processing for this code block
hu_HU: Pipálja be ha ki akarja kapcsolni a shortcode feldolgozást erre a kód blokkra

en: Deactivate schema.org markup
hu_HU: schema.org markup kikapcsolása

en: Output the code without any additional wrapper elements. (not recommended)
hu_HU: Kód kimenet mindenféle további wrapper element hozzáadása nélkül (nem ajánlott).

en: Delete Column
hu_HU: Oszlop törlése

en: Comments
hu_HU: Hozzászólások

en: Contact Form
hu_HU: Kapcsolat Űrlap

en: Your email address
hu_HU: Az Ön email címe

en: Enter one or more Email addresses (separated by comma) where mails should be delivered to.
hu_HU: Adjon meg egy vagy több email címet (vesszővel elválasztva) ahová az emaileket kézbesíthetjük.

en: Default:
hu_HU: Standard:

en: Send us mail
hu_HU: Küldjön nekünk üzenetet

en: Subject
hu_HU: Tárgy

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Add Description
hu_HU: Leírás hozzáadása

en: Valid E-Mail address
hu_HU: Érvényes email cím

en: Valid Phone Number
hu_HU: Érvényes telefonszám

en: Valid Number
hu_HU: Érvényes szám

en: Submit
hu_HU: Küld

en: Display a short message on the same page
hu_HU: Rövid üzenetet jelenít meg ugyan azon a lapon

en: Your message has been sent!
hu_HU: Az üzenete el lett küldve!

en: Redirect
hu_HU: Átirányítás

en: To which page do you want the user send to?
hu_HU: Melyik lapra akarja küldeni a felhasználót?

en: E-Mail Subject
hu_HU: E-Mail tárgya

en: New Message
hu_HU: Új üzenet

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Element
hu_HU: Elem

en: Thank you for your Message!
hu_HU: Köszönjük az üzenetét!

en: Content Slider
hu_HU: Tartalom Slider

en: Add/Edit Slides
hu_HU: Diák hozzáadása/szerkesztése

en: Slide 1
hu_HU: Dia 1

en: Slide 2
hu_HU: Dia 2

en: Slide Title
hu_HU: Dia címe

en: Open in new window
hu_HU: Megnyitás új ablakban

en: Do you want to open the link in a new window
hu_HU: Új ablakban szeretné megnyitni a linket

en: Slide Content
hu_HU: Dia tartalma

en: Enter some content here
hu_HU: Adjon meg tartalmat itt

en: Columns
hu_HU: Oszlopok

en: 1 Columns
hu_HU: 1 Oszlop

en: 2 Columns
hu_HU: 2 Oszlop

en: 3 Columns
hu_HU: 3 Oszlop

en: 4 Columns
hu_HU: 4 Oszlop

en: 5 Columns
hu_HU: 5 Oszlop

en: 6 Columns
hu_HU: 6 Oszlop

en: Autorotation active?
hu_HU: Auto.forgatás aktív?

en: Yes
hu_HU: Igen

en: No
hu_HU: Nem

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Next
hu_HU: Következő

en: Animated Countdown
hu_HU: Animált Visszaszámláló

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Text Alignment
hu_HU: Szöveg Igazítás

en: Default Size
hu_HU: Alapértelmezett méret

en: Gallery
hu_HU: Galéria

en: Edit Gallery
hu_HU: Galéria szerkesztése

en: Add/Edit Gallery
hu_HU: Galéria hozzáadása/szerkesztése

en: Insert Images
hu_HU: Képek beszúrása

en: Gallery Style
hu_HU: Galéria stílusa

en: Small Thumbnails
hu_HU: Kis bélyegképek

en: Force same size for all big preview images?
hu_HU: Azonos méret kényszerítése minden nagyméretű előnézeti képhez?

en: Depending on the size you selected above, preview images might differ in size. Should the theme force them to display at exactly the same size?
hu_HU: A fent kiválasztott mérettől függően, az előnézeti képek különböző méretűek lehetnek. Megjelenítse őket a sablon pontosan azonos méretben?

en: Yes, force same size on all Big Preview images, even if they use a different aspect ratio
hu_HU: Igen, kényszerítse ki ugyan azt a méretet minden nagyméretű előnézeti képnél, akkor is ha eltérő az oldalarányuk

en: No, do not force the same size
hu_HU: Nem, ne kényszerítsen ki azonos méretet

en: Google Map
hu_HU: Google Térkép

en: Display a google map with one or multiple locations
hu_HU: Megjelnít egy google térképet egy vagy több helyszínnel

en: Too many requests at once, please wait a few seconds before requesting coordinates again
hu_HU: Túl sok kérés érkezett egyszerre, kérem várjon néhány másodpercet mielőtt újra kéri a koordinátákat

en: Address couldn't be found by Google, please add it manually
hu_HU: A megadott címet Google nem találja, kérem adja hozzá manuálisan

en: Add/Edit Map Locations
hu_HU: Helyszínek hozzáadása/szerkesztése

en: Here you can add, remove and edit the map locations for your Google Map.
hu_HU: Itt tud hozzáadni, eltávolítani és szerkeszteni helyszeneket a Google térképhez.

en: Edit Location
hu_HU: Helyszín szerkesztése

en: Full Adress
hu_HU: Teljes cím

en: Marker Tooltip
hu_HU: Jelölő buboréksúgója

en: Enter some text here. If the user clicks on the marker the text will be displayed
hu_HU: Írjon be egy szöveget. Ha a felhasználó a helyzín jelölőre kattint, ez fog megjelenni

en: Display Tooltip by default
hu_HU: Buboréksúgó megjelenítése alapértelmezésben

en: Custom Map Marker Image
hu_HU: Saját jelölő kép megadása

en: Use a custom Image as marker. (make sure that you use a square image, otherwise it will be cropped)
hu_HU: Saját kép használata jelölőnek (győződjön meg róla hogy négyzet alakú, máskülönben le lesz vágva)

en: Leave empty if you want to use the default marker
hu_HU: Hagyja üresen ha az alapértelmezett jelölőt kívánja használni

en: Insert Marker Image
hu_HU: Jelölő kép beszúrása

en: Custom Map Marker Image Size
hu_HU: Saját jelölő kép mérete

en: How big should the marker image be displayed in height and width.
hu_HU: Mekkora legyen a jelölő kép szélessége és magassága

en: Map height
hu_HU: Térkép magassága

en: You can either define a fixed height in pixel like '300px' or enter a width/height ratio like 16:9
hu_HU: Megadhat egy fix magasságot pl. '300px' vagy megadhat egy szélesség/magasság arány mint 16:9

en: Zoom Level
hu_HU: Nagyítás mértéke

en: Choose the zoom of the map on a scale from  1 (very far away) to 19 (very close)
hu_HU: Adja meg a nagyítás mértékét 1-től (nagyon távoli) 19-ig (nagyon közeli)

en: Color Saturation
hu_HU: Szín telítettség

en: Choose the saturation of your map
hu_HU: Adja meg a térkép színtelítettség mértékét

en: Oversaturated
hu_HU: Túlszaturált

en: Slightly oversaturated
hu_HU: Enyhén túlszaturált

en: Normal Saturation
hu_HU: Normál telítettség

en: Muted colors
hu_HU: Színek kikapcsolva

en: Greyscale
hu_HU: Szürkeárnyalatos

en: Custom Overlay Color
hu_HU: Saját fedőszín

en: Currently:
hu_HU: Jelenleg:

en: Stretch fullwidth
hu_HU: Széthúzás teljes szélességre

en: Adjust to content width
hu_HU: Tartalom szélesség beállítása

en: Address
hu_HU: Cím

en: Grid Row
hu_HU: Rács sor

en: Grid Borders
hu_HU: Rács szélek

en: Special Heading
hu_HU: Különleges Fejléc

en: Default Style
hu_HU: Alapértelmezett stílus

en: Add an extra descriptive subheading above or below the actual heading
hu_HU: Extra leíró jellegű fejlécet ad a meglevő fejléc alá vagy fölé

en: Default Color
hu_HU: Alapértelmezett szín

en: Headline Rotator
hu_HU: Fejléc Forgató

en: Text Link?
hu_HU: Szöveg Hivatkozás?

en: Text Size
hu_HU: Szöveg Méret

en: Text align
hu_HU: Szöveg igazítás

en: Separator / Whitespace
hu_HU: Elválasztó / Whitespace

en: Whitespace
hu_HU: Elválasztó Whitespace

en: How much whitespace do you need? Enter a pixel value. Positive value will increase the whitespace, negative value will reduce it. eg: '50', '-25', '200'
hu_HU: Mennyi szünetet akar hagyni? Megadhat pixel értéket. Pozitív érték növei, negatív érték csökkenit pl. '50', '-25', '200'

en: Position
hu_HU: Pozíció

en: Icon
hu_HU: Ikon

en: A small caption below the icon
hu_HU: Kisméretű felirat az ikon alatt

en: Icon Box
hu_HU: Ikon Doboz

en: Apply link to icon
hu_HU: Link hozzáadása ikonhoz

en: Do you want to apply the link to the icon?
hu_HU: Szeretné alkalmazni ezt a linket az ikonhoz?

en: No, apply link to the title
hu_HU: Nem, alkalmazza a linket a címre

en: Yes, apply link to icon and title
hu_HU: Igen, alkalmazza a linket az ikonra és a címre

en: Yes, apply link to icon only
hu_HU: Igen, alkalmazza a linket csak az ikonra

en: Icon List
hu_HU: Icon Lista

en: Choose Image
hu_HU: Válasszon képet

en: None
hu_HU: Egyik sem

en: Pop up
hu_HU: Felbukkanó

en: Left to Right
hu_HU: Balról jobbra

en: Right to Left
hu_HU: Jobbról balra

en: Circle (image height and width must be equal)
hu_HU: Kör (a kép magassága és szélessége azonos kell legyen)

en: No Styling (no border, no border radius etc)
hu_HU: Nincs stílus (nincs keret, lekerekítés stb.)

en: Caption
hu_HU: Képaláírás

en: Caption custom font size?
hu_HU: Felirat egyéni betűméret?

en: Size of your caption in pixel
hu_HU: A képaláírás betűmérete pixelben

en: Caption Appearance
hu_HU: Képaláírás megjelenése

en: When to display the caption?
hu_HU: Mikor mutassa a képaláírást?

en: Always display caption
hu_HU: Mindig mutassa a képaláírást

en: Only display on hover
hu_HU: Csak egér alatt mutassa

en: Add Images
hu_HU: Képek hozzáadása

en: 7 Columns
hu_HU: 7 Oszlop

en: 8 Columns
hu_HU: 8 Oszlop

en: Grid
hu_HU: Rács

en: Magazine
hu_HU: Magazin

en: Display entries in a magazine like fashion
hu_HU: A bejegyzéseket magazinszerűen jeleníti meg

en: Number of entries
hu_HU: Bejegyzések száma

en: How many entries should be displayed?
hu_HU: Hány bejegyzés legyen megjelenítve?

en: Display Tabs for each category selected above?
hu_HU: Fülek megjelenítése minden fönt megadott kategóriához?

en: If checked and you have selected more than one taxonomy above, a tab will be displayed for each of them
hu_HU: Ha ki van pipálva és több mint egy taxonómiát adott meg följebb, egy új fül jelenik meg mindegyikhez

en: Display Thumbnails?
hu_HU: Bélyegképek megjelenítése?

en: If checked all entries that got a feature image will show it
hu_HU: Ha ki van pipálva, akkor minden bejegyzés aminek van saját képe mutatni fogja

en: Display Element Heading?
hu_HU: Elem fejléc mutatása?

en: If checked you can enter a title with link for this element
hu_HU: Ha ki van pipálva, beírhat a egy címet egy hivatkozással erre az elemre

en: Heading Link?
hu_HU: Fejléc hivatkozás?

en: Where should the heading link to?
hu_HU: Hová mutasson a fejléc?

en: Heading Area Color
hu_HU: Fejléc terület színe

en: Choose a color for your heading area here
hu_HU: Válassza ki a fejléc terület színét

en: Select a custom font color for your Heading area here
hu_HU: Adjon meg saját betűszínt a fejléc területhez

en: Should the first entry be displayed bigger?
hu_HU: Az első bejegyzés nagyobb legyen mint a többi?

en: If checked the first entry will stand out with big image
hu_HU: Ha be van pipálva, akkor az első bejegyzés nagyob képpel lesz kiemelve

en: First entry position
hu_HU: Első bejegyzés pozíciója

en: Where do you want to display the first entry?
hu_HU: Hol akarja megjeleníteni az első bejegyzést?

en: Display the first entry at the top of the others
hu_HU: Az első bejegyzést a többi fölött jelenítse meg

en: Display the first entry beside the others
hu_HU: Az első bejegyzést a többi mellett jelenítse meg

en: Masonry
hu_HU: Kőműves

en: Comment Count
hu_HU: Hozzászólások Száma

en: Ascending Order
hu_HU: Növekvő sorrend

en: Size Settings
hu_HU: Méret beállítások

en: 1 Pixel Gap
hu_HU: 1 Képpont Hézag

en: Masonry Gallery
hu_HU: Kőműves Galéria

en: Fullwidth Sub Menu
hu_HU: Teljes Szélességű Almenü

en: Notification
hu_HU: Értesítés

en: Note
hu_HU: Megjegyzés

en: Message Colors
hu_HU: Üzenet színek

en: Success (Green)
hu_HU: Siker (zöld)

en: Notification (Blue)
hu_HU: Értesítés (kék)

en: Warning (Red)
hu_HU: Figyelmeztetés (piros)

en: Alert (Orange)
hu_HU: Riasztás (narancssárga)

en: Neutral (Light Grey)
hu_HU: Semleges (világos szürke)

en: Neutral (Dark Grey)
hu_HU: Semleges (sötét szürke)

en: Solid
hu_HU: Tömör/Teli

en: Normal
hu_HU: Normális

en: Animated Numbers
hu_HU: Animált Számok

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Apply link?
hu_HU: Link alkalmazása?

en: Dark
hu_HU: Sötét

en: Select a custom color for your text here
hu_HU: Válasszon egyedi színt a szövegének itt

en: Portfolio Grid
hu_HU: Portfolió Rács

en: 1 Column
hu_HU: 1 Oszlop

en: 1 Column layout
hu_HU: 1 Oszlopos Elrendezés

en: Use default portfolio layout
hu_HU: Használja az alapértelmezett portfólió elrendezést

en: Portfolio Grid Image Size
hu_HU: Portfolió Rács Kép Méret

en: Page Content
hu_HU: Tartalom

en: Post Slider
hu_HU: Bejegyzés Slider

en: Comment
hu_HU: Hozzászólás

en: Progress Bars
hu_HU: Folyamatjelző

en: Promo Box
hu_HU: Promo Doboz

en: Promo Box Button
hu_HU: Promo Doboz Gomb

en: Color Section
hu_HU: Szín szekció

en: Background Video
hu_HU: Háttér videó

en: Hide video on Mobile Devices?
hu_HU: Elrejti a videót mobil eszközökön?

en: Background Image
hu_HU: Háttérkép

en: No Background Image
hu_HU: Nincs háttérkép

en: Add single image or video
hu_HU: Egyetlen kép vagy videó hozzáadása

en: Which type of slide is this?
hu_HU: Milyen típusú dia ez?

en: Image Slide
hu_HU: Kép dia

en: Video Slide
hu_HU: Videó dia

en: Video URL
hu_HU: Videó URL

en: Upload Video
hu_HU: Videó feltöltése

en: Use Video
hu_HU: Videó használata

en: Mute Video Player
hu_HU: Videó lejátszó némítása

en: Apply Link to Image
hu_HU: Link hozzáadása képhez

en: Which type of slider is this?
hu_HU: Milyen típusú dia ez?

en: Attach one button
hu_HU: Egy gomb hozzáadása

en: Attach two buttons
hu_HU: Két gomb hozzáadása

en: This is the text that appears on your second button.
hu_HU: Ez az a szöveg ami a második gombján megjelenik.

en: Choose a color for your second button here
hu_HU: Válasszon színt a második gombjához itt

en: Video Size
hu_HU: Videó mérete

en: Social Share Buttons
hu_HU: Közösségi Megosztó Gombok

en: Share this entry
hu_HU: Bejegyzés megosztása

en: Social Buttons
hu_HU: Közösségi Gombok

en: Table
hu_HU: Táblázat

en: Table Builder
hu_HU: Táblázat Építő

en: Table Options
hu_HU: Táblázat Opciók

en: Table Purpose
hu_HU: Táblázat Célja

en: Table Design
hu_HU: Táblázat Tervezés

en: Table Caption
hu_HU: Táblázat Felirat

en: Tabs
hu_HU: Fülek

en: With border
hu_HU: Kerettel

en: Without border
hu_HU: Keret nélkül

en: Team Member
hu_HU: Csapattag

en: Team Member Name
hu_HU: Csapattag neve

en: Team Member Job title
hu_HU: Csapattag Beosztás neve

en: Team Member Image
hu_HU: Csapattag kép

en: Team Member Description
hu_HU: Csapattag leírás

en: Text that appears if you place your mouse above the Icon
hu_HU: A szöveg ami akkor jelenik meg, ha az ikon fölé viszed az egeret

en: Testimonials
hu_HU: Ajánlások

en: Quote
hu_HU: Idézet

en: Testimonial Style
hu_HU: Ajánlás stílus

en: Testimonial Grid
hu_HU: Ajánlás Rács

en: Testimonial Slider (Compact)
hu_HU: Ajánlás Slider (Kompakt)

en: Testimonial Slider (Large)
hu_HU: Ajánlás Slider (Nagy)

en: Testimonial Grid Columns
hu_HU: Ajánlás Rács Oszlopok

en: Testimonial by
hu_HU: Ajánlás tőle

en: Text Block
hu_HU: Szöveges Blokk

en: Font Size
hu_HU: Betűméret

en: Accordion
hu_HU: Harmonika

en: Behavior
hu_HU: Viselkedés

en: Video
hu_HU: Videó

en: Choose Video
hu_HU: Válasszon videót

en: A list of all supported Video Services can be found on
hu_HU: Eine Liste aller unterstützten Video-Dienste finden Sie auf

en: Insert Video
hu_HU: Videó beszúrása

en: Video Format
hu_HU: Videó formátum

en: Widget Area
hu_HU: Widget Terület

en: An error occured
hu_HU: Hiba történt

en: Attention!
hu_HU: Figyelem!

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Close
hu_HU: Bezárás

en: Template Name must have at least 3 characters
hu_HU: Der Vorlagen-Name muss aus mindestens 3 Buchstaben bestehen!

en: Avia Layout Builder
hu_HU: Avia Elrendezés Építő

en: General Info
hu_HU: Általános információk

en: Remove Images
hu_HU: Képek eltávolítása

en: Autorotation
hu_HU: Automatikus forgatás

en: Select the desired Page layout
hu_HU: Válassza ki a kívánt Oldal elrendezést

en: Default Layout - set in
hu_HU: Alapértelmezett elrendezés - beállítva

en: Sidebar
hu_HU: Oldalsáv

en: No Sidebar
hu_HU: Nincs oldalsáv

en: Left Sidebar
hu_HU: Bal oldalsáv

en: Right Sidebar
hu_HU: Jobb oldalsáv

en: Sidebar Setting
hu_HU: Oldalsáv beállítás

en: Choose a custom sidebar for this entry
hu_HU: Válaszzon egyedi oldalsávot ehhez a bejegyzéshez

en: Footer Settings
hu_HU: Lábléc beállítások

en: Footer
hu_HU: Lábléc

en: Header
hu_HU: Fejléc

en: Hide both
hu_HU: Mindkettő elrejtése

en: No transparency
hu_HU: Nincs átlátszóság

en: Transparent Header
hu_HU: Átlátszó fejléc

en: The Avia Layout Builder allows you to create unique layouts with an easy to use, drag and drop interface.
hu_HU: Az Avia Elrendezés Építő segítségével egyedi elrendezéseket hozhat létre egyszerűen használható, drag&drop felületen.

en: Add
hu_HU: Hozzáad

en: Move
hu_HU: Mozgat

en: Delete
hu_HU: Töröl

en: Select
hu_HU: Kiválaszt

en: Street address
hu_HU: Cím

en: City
hu_HU: Város

en: Country
hu_HU: Ország

en: Longitude
hu_HU: Hosszúság

en: Latitude
hu_HU: Szélesség

en: Add Table Row
hu_HU: Táblázat Sor Hozzáadása

en: Add Table Column
hu_HU: Táblázat Oszlop Hozzáadása

en: move up
hu_HU: mozgatás felfelé

en: move down
hu_HU: mozgatás lefelé

en: move left
hu_HU: mozgatás balra

en: move right
hu_HU: mozgatás jobbra

en: Remove Image
hu_HU: Kép eltávolítása

en: Expand
hu_HU: Bővít

en: No Templates saved yet
hu_HU: Nincs még sablon elmentve

en: Templates
hu_HU: Sablonok

en: Save Entry as Template
hu_HU: Bejegyzés mentése sablonként

en: Load Template
hu_HU: Sablon betöltése

en: Template name already in use. Please delete the template with this name first or choose a different name
hu_HU: Ez a sablon név már használatban van. Kérem törölje az ilyen nevű sablont, vagy válasszon másik nevet.

en: Advanced Layout Editor
hu_HU: Fejlett Elrendezés Szerkesztő

en: Default Editor
hu_HU: Alapértelmezett szerkesztő

en: Information
hu_HU: Információ

en: Parent
hu_HU: Szülő

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: New
hu_HU: Új

en: Categories
hu_HU: Kategóriák

en: Product Category
hu_HU: Termék kategória

en: Search Product Categories
hu_HU: Termék kategóriák keresése

en: All Product Categories
hu_HU: Minden termék kategória

en: Parent Product Category
hu_HU: Szülő termék kategória

en: Parent Product Category:
hu_HU: Szülő termék kategória:

en: Edit Product Category
hu_HU: Termék kategória szerkesztése

en: Update Product Category
hu_HU: Termék kategória frissítése

en: Add New Product Category
hu_HU: Új termék kategória hozzáadása

en: New Product Category Name
hu_HU: Új termék kategória neve

en: Products
hu_HU: Termékek

en: Product
hu_HU: Termék

en: Add Product
hu_HU: Termék hozzáadása

en: Add New Product
hu_HU: Új termék hozzáadása

en: Edit Product
hu_HU: Termék szerkesztése

en: New Product
hu_HU: Új termék

en: View Product
hu_HU: Termék megtekintése

en: Search Products
hu_HU: Termékek keresése

en: No Products found
hu_HU: Nem található termék

en: No Products found in trash
hu_HU: Nem található termék a szemétben

en: Variations
hu_HU: Változatok

en: Variation
hu_HU: Változat

en: Add Variation
hu_HU: Váltpzat hozzáadása

en: Add New Variation
hu_HU: Új változat hozzáadása

en: Edit Variation
hu_HU: Változat szerkesztése

en: New Variation
hu_HU: Új változat

en: View Variation
hu_HU: Változat megtekintése

en: Search Variations
hu_HU: Változatok keresése

en: No Variations found
hu_HU: Nem található változat

en: No Variations found in trash
hu_HU: Nincs változat a szemétben

en: Orders
hu_HU: Megrendelések

en: Order
hu_HU: Megrendelés

en: Add Order
hu_HU: Megrendelés hozzáadása

en: Add New Order
hu_HU: Új megrendelés hozzáadása

en: Edit Order
hu_HU: Megrendelés szerkesztése

en: New Order
hu_HU: Új megrendelés

en: View Order
hu_HU: Megrendelés megtekintése

en: Search Orders
hu_HU: Megrendelések keresése

en: Order statuses
hu_HU: Megrendelés állapotok

en: Order status
hu_HU: Megrendelés állapota

en: Search Order statuses
hu_HU: Megrendelés állapotok keresése

en: All  Order statuses
hu_HU: Minden megrendelés állapot

en: Edit Order status
hu_HU: Megrendelés állapot szerkesztése

en: Update Order status
hu_HU: Megrendelés állapot  frissítése

en: Add New Order status
hu_HU: Új megrendelés állapot hozzáadása

en: New Order status Name
hu_HU: Új megrendelés állapot neve

en: Coupons
hu_HU: Kuponok

en: Coupon
hu_HU: Kupon

en: Add Coupon
hu_HU: Kupon hozzáadása

en: Add New Coupon
hu_HU: Új kupon hozzáadása

en: Edit Coupon
hu_HU: Kupon szerkesztése

en: New Coupon
hu_HU: Új kupon

en: View Coupons
hu_HU: Kuponok megtekintése

en: View Coupon
hu_HU: Kupon megtekintése

en: Search Coupons
hu_HU: Kuponok keresése

en: Show Details
hu_HU: Részletek mutatása

en: Change Password
hu_HU: Jelszó megváltoztatása

en: Edit Address
hu_HU: Cím szerkesztése

en: Log Out
hu_HU: Kijelentkezés

en: Register
hu_HU: Retgisztráció

en: Log In
hu_HU: Bejelentkezés

en: Search results for:
hu_HU: Keresési eredmények erre:

en: Default Order
hu_HU: Alapértelmezett sorrend

en: Price
hu_HU: Ár

en: Popularity
hu_HU: Népszerűség

en: was added to the cart
hu_HU: hozzáadva a kosárhoz

en: Change
hu_HU: Változtat

en: Forums
hu_HU: Fórumok

en: The API "set" is a required parameter.
hu_HU: Az API "set" egy kötelező paraméter.

en: You are here:
hu_HU: Ön itt áll:

en: 404 - Page not Found
hu_HU: 404 - Az oldal nem található

en: Home
hu_HU: Kezdőlap

en: Minute %1$s
hu_HU: Perc %1$s

en: Week %1$s
hu_HU: Hét %1$s

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
hu_HU: Keresési eredmények erre &quot;%1$s&quot;

en: 404 Not Found
hu_HU: 404 Nem található

en: Sending
hu_HU: Küldés

en: Today
hu_HU: Ma

en: Prev
hu_HU: Előző

en: Your Message:
hu_HU: Az Ön üzenete:

en: Follow
hu_HU: Követés

en: on Twitter
hu_HU: Twitteren

en: Subscribe
hu_HU: Feliratkozás

en: Advertise here
hu_HU: Hirdessen itt

en: Popular
hu_HU: Népszerű

en: Recent
hu_HU: Legújabb

en: Add a google map to your blog or site
hu_HU: Google térkép hozzáadása a blogjához vagy oldalához

en: City:
hu_HU: Város:

en: Postcode:
hu_HU: Irányítószám:

en: Country:
hu_HU: Ország:

en: Latitude:
hu_HU: Szélesség:

en: Longitude:
hu_HU: Hosszúság:

en: Map Type:
hu_HU: Térkép típusa:

en: (remove)
hu_HU: (eltávolít)

en: Show
hu_HU: Mutat

en: Hide
hu_HU: Elrejt

en: Add to Gallery
hu_HU: Galériához hozzáadni

en: Enter Video URL
hu_HU: Videó URL megadása

note: translators: %s: title of menu item in draft status
en: %s (Pending)
hu_HU: %s (függőben)

en: Column
hu_HU: Oszlop

en: (Mega Menu)
hu_HU: (Mega-Menu)

en: Remove
hu_HU: Eltávolítani

en: Pre-Packaged
hu_HU: Előre Csomagolt

en: Required
hu_HU: Kötelező

en: Recommended
hu_HU: Ajánlott

en: Not Installed
hu_HU: Nincs installálva

en: Source
hu_HU: Forrás

en: Install
hu_HU: Installál

en: Activate
hu_HU: Aktivál

en: Hide Details
hu_HU: Részletek elrejtése

en: A new update for your theme
hu_HU: Ein neues Update für Ihr Theme

en: is available!
hu_HU: elérhető!

en: The latest version is
hu_HU: A legújabb verzió

en: Edit Frontpage
hu_HU: Főlap szerkesztése

en: Edit this entry
hu_HU: Ezen bejegyzés szerkeszése

en: Page %d of %d
hu_HU: Oldal %d tól %d

en: Archive for category:
hu_HU: Kategória archív:

en: Archive for date:
hu_HU: Archív dátumhoz:

en: Archive for month:
hu_HU: Havi archív:

en: Archive for year:
hu_HU: Éves archív:

en: search results for:
hu_HU: keresési eredmények erre:

en: Author Archive
hu_HU: Szerző Archív

en: Archive for:
hu_HU: Archív ehhez:

en: Archives
hu_HU: Archívum

en: Page
hu_HU: Oldal

en: There was an error when reading this WXR file
hu_HU: Hiba történt a WXR fájl olvasásánál

en: Sorry, there has been an error.
hu_HU: Sajnáljuk, hiba történt.

en: The file does not exist, please try again.
hu_HU: A fájl nem létezik, kérjük próbálja újra.

en: Have fun!
hu_HU: Jó szórakozást!

en: Assign Authors
hu_HU: Szerzők hozzárendelése

en: as a new user:
hu_HU: mint egy új felhasználó:

en: assign posts to an existing user:
hu_HU: bejegyzések hozzárendelése meglevő felhasználóhoz:

en: - Select -
hu_HU: - Kiválasztás -

en: Invalid file type
hu_HU: Érvénytelen fájl típus

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
hu_HU: Es ist eine neue Version des Importers erhältlich! Bitte aktualisieren Sie auf Version %s, um die Kompatibilität mit neueren Export-Dateien zu gewährleisten.

en: View all results
hu_HU: Minden eredmény megtekintése

en: Portfolio
hu_HU: Portfolió

en: Entry with Sidebar
hu_HU: Bejegyzés oldalsávval

en: Entry without Sidebar
hu_HU: Bejegyzés oldalsáv nélkül

en: Main Menu
hu_HU: Fő menü

en: Theme Options
hu_HU: Téma beállítások

en: Social Profiles
hu_HU: Közösségi Profilok

en: Import/Export
hu_HU: Importálás/Exportálás

en: Position at the Left
hu_HU: Pozícó Bal oldalon

en: Position at the Right
hu_HU: Pozíció Jobb oldalon

en: Maximum Container width
hu_HU: Maximális Konténer szélesség

en: The 'Default Font' can't be deleted.
hu_HU: Az 'Alapértelmezett Betűtípus' nem törölhető.

en: Frontpage Settings
hu_HU: Címlap beállítások

en: Use Image as logo
hu_HU: Kép használata logóként

en: Not activated
hu_HU: Nincs aktiválva

en: Activated
hu_HU: Aktiválva

en: Headings
hu_HU: Címsorok

en: background color
hu_HU: háttérszín

en: Default Background color
hu_HU: Alapértelmezett háttérszín

en: Alternate Background color
hu_HU: Alternatív háttérszín

en: font color
hu_HU: betű szín

en: Use Image
hu_HU: Kép használata

en: Position of the image
hu_HU: A kép pozíciója

en: no repeat
hu_HU: nincs ismétlés

en: Attachment
hu_HU: Csatolmány

en: Heading Font
hu_HU: Fejléc Betűtípus

en: left sidebar
hu_HU: bal oldalsáv

en: right sidebar
hu_HU: jobb oldalsáv

en: no sidebar
hu_HU: nincs oldalsáv

en: Sidebar on Blog Page
hu_HU: Oldalsáv a blog oldalon

en: Sidebar on Pages
hu_HU: Oldalsáv az oldalakon

en: Sidebar on Smartphones
hu_HU: Oldalsáv okostelefonokon

en: Show sidebar on smartphones (Sidebar is displayed then below the actual content)
hu_HU: Mutassa az oldalsávot okostelefonokon (Az oldalsáv az aktuális tartalom alatt jelenik meg)

en: Hide sidebar on smartphones
hu_HU: Oldalsáv elrejtése okostelefonokon

en: Show sidebar on smartphones
hu_HU: Mutassa az oldalsávot okostelefonokon

en: Display sidebar navigation
hu_HU: Oldalsáv navigáció megjelenítése

en: Don't display Sidebar navigation
hu_HU: Ne mutassa az Oldalsáv navigációt

en: Widgets Page
hu_HU: Wiget Lap

en: Header layout
hu_HU: Fejléc elrendezése

en: Menu and Logo Position
hu_HU: Menü és logó pozíciója

en: Logo left, Menu right
hu_HU: Logó balra, menü jobbra

en: Logo right, Menu Left
hu_HU: Logó jobbra, menü balra

en: Logo left, Menu below
hu_HU: Logó balra, menü alatta

en: Logo right, Menu below
hu_HU: Logó jobbra, menü alatta

en: Logo center, Menu below
hu_HU: Logó középen, menü alatta

en: Header Size
hu_HU: Fejléc mérete

en: slim
hu_HU: vékony

en: large
hu_HU: nagy

en: Header behavior
hu_HU: Fejléc viselkedése

en: No Phone Number/Extra Info
hu_HU: Nincs telefonszám/extra információ

en: Phone Number or small info text
hu_HU: Telefonszám vagy extra információ

en: Transparency Options
hu_HU: Átlátszóság beállítások

en: What is header transparency
hu_HU: Mi az a fejléc átlátszóság

en: Transparency Logo
hu_HU: Átlátszóság logó

en: Mobile Menu
hu_HU: Mobil menü

en: Social Icon
hu_HU: Közösségi Ikon

en: Social Icon URL:
hu_HU: Közösségi Ikon URL:

en: Default Footer Widgets & Socket Settings
hu_HU: Alapértelmezett Lábléc Widget & Socket Beállítások

en: 2
hu_HU: H2

en: Social Icons
hu_HU: Közösségi Ikonok

en: Blog meta elements
hu_HU: Blog meta elemek

en: Blog Post Author
hu_HU: Blog bejegyzés szerzője

en: Blog Post Comment Count
hu_HU: Blog Bejegyzés Hozzászólások Száma

en: Blog Post Category
hu_HU: Blog bejegyzés kategória

en: Blog Post Date
hu_HU: Blog bejegyzés dátum

en: Blog Post Allowed HTML Tags
hu_HU: Blog Bejegyzés Engedélyezett HTML Tag-ok

en: Font Family
hu_HU: Betűtípus család

en: Line Height
hu_HU: Sormagasság

[ctx: post type general name]
en: Portfolio Items
hu_HU: Portfolió Elemek

[ctx: post type singular name]
en: Portfolio Entry
hu_HU: Portfolió Bejegyzés

[ctx: portfolio]
en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Interesting links
hu_HU: Érdekes linkek

en: Here are some interesting links for you! Enjoy your stay :)
hu_HU: Itt van néhány érdekes link. Élvezze a böngészést :)

en: Archive
hu_HU: Archívum

en: Pages
hu_HU: Lapok

en: Bookmarks
hu_HU: Könyvjelzők

en: Nothing Found
hu_HU: Nincs találat

en: Sorry, the post you are looking for is not available. Maybe you want to perform a search?
hu_HU: Sajnáljuk, a keresett bejegyzés nem elérhető. Szeretne egy keresést indítani?

en: For best search results, mind the following suggestions:
hu_HU: A legjobb keresési eredmények eléréséhez fontolja meg az alábbi javaslatokat:

en: Always double check your spelling.
hu_HU: Mindig ellenőrizze a helyesírását.

en: Try similar keywords, for example: tablet instead of laptop.
hu_HU: Próbáljon ki hasonló kulcsszavakat, például táblagép laptop helyett.

en: Try using more than one keyword.
hu_HU: Próbáljon meg egy kulcsszónál többet használni.

en: User is logged in
hu_HU: A felhasználó be van jelentkezve

en: User is logged out
hu_HU: A felhasználó ki van jelentkezve

en: User is Admin
hu_HU: A felhasználó admin

en: User is Editor
hu_HU: A felhasználó szerkesztő

en: User is Author
hu_HU: A felhasználó szerző

en: Front Page
hu_HU: Kezdőlap

en: if
hu_HU: ha

en: Page/Post ID
hu_HU: Lap/Bejegyzés ID

en: Conditional CSS Class
hu_HU: Feltételes CSS osztály

en: Select a page
hu_HU: Válasszon lapot

en: Share on Google+
hu_HU: Megosztás Google+on

en: Share by Mail
hu_HU: Megosztás emailben

en: Share on
hu_HU: Megosztás

en: This author has yet to write their bio.
hu_HU: Ez a szerkesztő még nem írt biográfiát.

en: Meanwhile lets just say that we are proud %s contributed a whooping %s entries.
hu_HU: A(z) %s felhasználó %s bejegyzést tett közzé.

en: Edit the profile description here.
hu_HU: Itt szerkesztheti a profil leírását.

en: Comments Disabled
hu_HU: A hozzászólások ki vannak kapcsolva

en: (Edit)
hu_HU: (Szerkeszt)

en: Your comment is awaiting moderation.
hu_HU: Az ön hozzászólása moderálásra vár.

en: Pages:
hu_HU: Lapok:

en: Sorry, no posts matched your criteria. Please try another search
hu_HU: Elnézést, nincs a feltételeknek megfelelő bejegyzés. Kérem próbáljon másik keresést

en: You might want to consider some of our suggestions to get better results:
hu_HU: Megpróbálhatja a következő javasolt kereséseket is:

en: Check your spelling.
hu_HU: Ellenőrizze a helyesírást.

en: Try a similar keyword, for example: tablet instead of laptop.
hu_HU: Próbáljon hasonló kulcsszót, például tablet -et laptop helyett.

en: You might also like
hu_HU: Ez is érdekelheti:

en: Blog - Latest News
hu_HU: Blog - Legújabb hírek

en: New Search
hu_HU: Új keresés

en: If you are not happy with the results below please do another search
hu_HU: Ha nem elégedett az alábbi eredményekkel, kérem végezzen új keresést

en: The 20 latest Blog Posts
hu_HU: Az utolsó 20 blog bejegyzés

en: No Blog Posts found
hu_HU: Nem található blog bejegyzés

en: The 8 latest Portfolio Entries
hu_HU: Utolsó 8 portfólió bejegyzés

en: Available Pages
hu_HU: Elérhető lapok

en: Archives by Subject:
hu_HU: Archívum tárgy szerint:

en: Monthly
hu_HU: Havonta

en: Archives by Month:
hu_HU: Archívum hónap szerint:
